Amazon yeni Fire 7 tabletinin özelliklerini düzgünleştirdi fakat fiyatını yükseltmedi

by Aybike Güzel
0 comment
Amazon geçtiğimiz gün giriş düzeyi Fire 7 tabletini güncelledi. Yeni model daha fazla depolama alanı getiriyor ve tıpkı vakitte evvelkilerden daha süratli. Bu yenilemenin güzel yanı Amazon‘un fiyatları arttırmaması. Tabletin öteki özellikleri ise tıpkı formda kaldı.

Cihazın fiyatına artırım yapılmadı

Amazon’a nazaran, Fire 7 tablet hala 1.3 GHz dört çekirdekli işlemciye sahip, fakat daha fazla bellek bant genişliği sunuyor. Bunun da süratte hafif bir iyleşme sağladığı söz edilmiş. Kutudan evvelkine oranla iki kat fazla bir depolama alanı ile çıkan cihaz 32 GB‘lik bir bellek sunuyor ve güncellenmiş olan bu modelin 512 GB‘a kadar microSD kart dayanağı de mevcut.

Cihazda diğer hiçbir şey değişmedi ve hala birebir ekran paneline, bataryaya ve dizayna sahip. Fiyatında da bir artırım olmayan aygıt Amazon’da 49.99 dolardan satın alınabilecek. 6 Haziran’da piyasaya sürülecek olan yeni Fire 7 tablet için ön siparişler alınmaya başlandı. Üç farklı renk seçeneği ile gelen aygıtı 6 Haziran‘dan evvel satın alanlara Amazon Appstore‘da oyunlar yahut uygulamalar için kullanılabilecek 10 dolarlık bir kredi ikram edilecek.

You may also like

Leave a Comment