Amazon, İstanbul’un muhakkak bölgeleri için tıpkı gün teslimat yapıyor

by Aybike Güzel
0 comment

Genelde internet üzerinden yapılan alışverişlerde 1-3 gün ortası teslimat mühletleri mevcut ve müşterilerin büyük kısmı da bunu kabul etmiş durumda. Bununla birlikte tıpkı gün teslim edilmesi gereken acil muhtaçlıklar da olabiliyor.

Belirli bölgeler

Amazon.com.tr platformu İstanbul’un muhakkak bölgeleri için birebir gün teslimat hizmeti vermeye başladığını duyurdu. Yeni servis sabah 10:30’a kadar verilen siparişlerin birebir gün içinde adrese teslim edilmesini sağlıyor.

Sadece Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen tüm eserler için geçerli hizmetle Pazartesi’den Cumartesi’ye saat sabah 10:30’a kadar verilen siparişler tıpkı gün akşam 17.00-21.00 saatleri ortasında teslim ediliyor.

Televizyondan tost makinesine, cep telefonundan kitaba, kahve makinesinden çocuk oyuncaklarına kadar birçok farklı eser kümesinde geçerli Birebir Gün Teslimat hizmetinde en az sepet fiyatı aranmıyor.

Amazon hesabınızda oturum açtıysanız ve eser detayları sayfasında teslimat yeri olarak uygun bir adres seçtiyseniz, eseri sipariş etmek için ne kadar müddet kaldığını gösteren bir vakit penceresi çıkıyor. Aynı Gün (Akşam Teslimat) seçeneğini de burada görebilirsiniz. Amazon.com.tr müşterileri birebir gün teslimat hizmetinden 12.90 TL karşılığında faydalanabiliyor.

 

You may also like

Leave a Comment