Adobe Premiere Rush sonunda Android platformuna geldi

by Aybike Güzel
0 comment
Geçtiğimiz yıl iOS, Windows ve Mac platformları için yayınlanan Adobe Premiere Rush uygulaması sonunda Android kullanıcılarına da sunuldu. Adobe Premiere Pro’nun taşınabilir aygıtlar için optimize edilmiş bir versiyonu olan Adobe Premiere Rush, kullanıcılara taşınabilir cihazlarından görüntü düzenleme imkanı sunuyor.

Videolarınızı süratli bir biçimde düzenleyin

Geçtiğimiz yıldan bu yana kullanıcılar tarafından merakla ve heyecanla beklenen uygulamada, mobil cihaz üzerindeki görüntü evraklarında çeşitli düzenlemeler yapmak. Adobe Premiere Rush uygulamasını elbette ki PC versiyonu ile karşılaştırmamak gerekiyor. Lakin taşınabilir kullanım için tatmin edici özellikler barındırdığını ve ihtiyaçları karşılayacağını söyleyebiliriz.

Uygulama, Adobe Premiere Pro üzere profesyonel sınıf araçlarda bulabileceğiniz tıpkı teknolojilere dayanıyor. Şayet görüntülerinizi PC’ye aktarmadan hızlı bir halde düzenlemek istiyorsanız, tam da bu iş için geliştirildiğini söylemek mümkün. Lakin, Android sürümünün tüm aygıtlarda çalışmayacağını unutmayın. Çünkü bu uygulama özellikle yeni akıllı telefonlarla uyumlu çalışabiliyor. Uygulamanın fiyatsız sürümü yalnızca 3 ay projenizi dışarıya aktarmanıza müsaade veriyor. Uygulamayı kısıtlama olmadan kullanmak için ise aylık 9.99 dolar ödemeniz gerekiyor.

You may also like

Leave a Comment