Adobe Lightroom sonunda Mac App Store’a geldi

by Aybike Güzel
0 comment
Profesyoneller için tasarlanmış fotoğraf düzenleme aracı Adobe Lightroom artık Mac App Store‘dan indirilebiliyor. Photoshop Elements esasen uygulama platformunda mevcuttu lakin Lightroom’a kıyasla daha hafif kaldığı bir gerçek. Lightroom artık Mac App Store’dan indirilebilen tek profesyonel odaklı uygulama oldu.
Apple, tekrar tasarlanan Mac App Store’u tanıtırken Lightroom’un platformda yer alacak uygulamalardan biri olacağına dair kelam vermişti. Vadedilen öbür büyük uygulamalar ortasında ise Microsoft’un Office paketi ve Snap’in Live Studio‘su bulunuyordu. Office 365, 2019’un ilk ayında Mac App Store’daki yerini aldı.

Bir hafta fiyatsız kullanılabilecek

İlgilenen kullanıcılar, Adobe Lightroom’u yedi gün boyunca fiyatsız olarak deneyebilecekler. Daha sonrasında ise aylık 10 dolar ödeyerek uygulamanın tüm özelliklerine erişmeleri mümkün olacak. Abonelik için ödemeler tıpkı Office 365’te olduğu üzere Apple’ın hizmetleri aracılığıyla yapılabilecek.
Yedi günlük deneme mühleti dolduktan sonra kullanım fiyatı, müşterinin iTunes hesabından tahsil edilecek. Denemeden sonra aboneliğin başlatılmasını istemeyen kullanıcıların ise Hesap Ayarları’na girerek otomatik yenileme seçeneğini kapatmaları gerekecek.

You may also like

Leave a Comment