0.5ms reaksiyon müddeti sunan AOC Agon oyuncu monitörleri satışa çıkıyor

by Aybike Güzel
0 comment

Oyuncu monitörleri sınıfında kâr marjının iştah kabartacak kadar yüksek olması üreticilerin de farklı özelliklerle tüketici ilgisi çekmeye çalışmasını sağlıyor. AOC optimize 0.5ms reaksiyon müddetine inebilen yeni oyuncu monitörlerini duyurdu.

AOC Agon AG271FZ2 özellikleri ve fiyatı

AOC Agon monitörler hareketli manzara reaksiyon müddeti olarak 0.5ms düzeyine kadar iyileştirilebiliyor. Ayrıyeten AMD FreeSync sayesinde HDMI üzerinden 48Hz-240Hz ortasında dinamik tazeleme suratı sunabiliyor.

AOC ayrıyeten monitörlerini karanlık bölgelerin kontrast oranını arttıran Shadow Control, gecikmeleri azaltan Low Input Lag ve gözleri mavi ışıktan koruyan Lowblue Light Mode özellikleri ile de donatmış. İrtibat tarafında ise USB 3.0 hub, HDMI 2.0, DP 1.2, 3.5mm kulaklık girişi halinde özellikler mevcut. Ayrıyeten iki adet 3W hoparlör de sunuluyor.

Yeni modellerden Agon AG251FZ2 24.5 inçlik TN panele sahip ve Full HD çözünürlük sunuyor. Fiyatı 330$ olarak belirlenmiş. Agon AG271FZ2 ise 27 inçlik Full HD TN panele sahip ve 380$ fiyat etiketi ile satılıyor.

 

You may also like

Leave a Comment