World War 3 ile Macera Kore Tarafsız Bölgesi ve Gobi Çölü’nde Devam Ediyor

by Aybike Güzel
0 comment

The 4 Winds Entertainment (T4W), taktiksel nişancı oyunu World War 3’nin Operasyon 01 sürecinin başladığı Redline Operasyonu’nu duyurdu. World War 3 Redline Operasyonu 8 Aralık’ta Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde yayınlanacak ve çatışma yepisyeni bir bölgeye sıçrayacak. Kore Tarafsız Bölgesi ve Çin’deki Gobi Çölü haritalarına ek olarak hem Güney Kore hem de Çin ordularına ilişkin yeni askeri teçhizat seçenekleri de gelecek. World War 3 Redline Operasyonu ile oyunseverler çatışmayı Varşova, Berlin, Moskova, Polyarni ve Smolensk sokaklarından Kore Tarafsız Bölgesi’ne ve Gobi Çölü’ne taşıyacaklar.

WW3’nin oyun dünyasını geliştirecek ve çatışmayı kızıştıracak global operasyonlarının birincisi Redline Operasyonu olacak. Bu yeni Operasyon, uluslar ve yerler çerçevesinde tasarlanmış içerik güncellemeleriyle yeni çatışma alanlarını içerecek. Yeni haritalar, özellikler, oyun modları, oyun tecrübesi iyileştirmeleri, savaşın seyrini değiştirmenize yardımcı olacak silahlar, savaş dayanakları ve araçlar üzere ek oyun içerikleri bunlardan yalnızca birkaçı. World War 3’nin 1. yılında gelecek olan birinci Global Operasyon, Redline Operasyonu’nu, 2023 yılında üç farklı Operasyon daha takip edecek.

World War 3’de gerginlik tırmanırken çatışma yeni haritalara taşınacak ve odak noktası Çin ve Kore yarımadası olacak. Gobi haritası kaotik Gruplu Vefat Maçları’na konut sahipliği yaparken, Tarafsız Bölge daha büyük haritasıyla Taktik Harekât gayretlerine sahne olacak.

Gobi (Takımlı Vefat Maçı): Çin ve Moğolistan ortasındaki Gobi Çölü, dünyanın en büyük altıncı çölüdür. Oyunseverler etrafta fırtına şiddetlenirken kadim tapınağın tozlu odalarında gruplarıyla çaba edebilecekler.

Tarafsız Bölge (Taktik Harekât): Kore Tarafsız Bölgesi, Kuzey ve Güney Kore’yi birbirinden ayırır. İki taraftan da okyanusla sarılı bu hudut çizgisi, 250 km uzunluğundadır. Sonun iki tarafı da askerler, dikenli teller, mayınlar, ağır silahlar ve öbür caydırıcı usullerle korunur. Oyunseverlerin bu alanları ele geçirmek için gayret ederken tarafsız bölgenin engebeli arazi kaidelerini da kendi lehlerine çevirmeleri gerekecek.

Redline Operasyon haritalarına ek olarak yeni şemaların kilidini açmak, daha fazla silah, araç ve savaş dayanağı seçeneğiyle yeni taktiksel yaklaşımlar deneyimleyebilmek de mümkün olacak.

Operatör Şemaları: Kore Cumhuriyeti’nin 707. Özel Harekât Timi ve Çin Halk Kurtuluş Ordusu Kara Kuvvetleri (ÇHKOKK) temalı teçhizatlarla operatör özelleştirilebilecek.

Silahlar: Operatörler Güney Kore’nin standart tüfeği K2C1 (Taarruz Tüfeği) ve Çin üretimi bullpup tipi QBZ-95 (Taarruz Tüfeği) ile donatılabilecek.

Araçlar ve Savaş Takviyeleri: Oyunseverler Çin üretimi ZTZ-99 (Ana Hafif Muharebe Tankı) ile ağır topların gücü ve Güney Kore üretimi K21 (Hafif Piyade Muharebe Aracı) kuvveti ile karşı hücuma geçebilecek ve IMUGI (İnsansız Hava Aracı) ile üstten dayanak verebilecekler.

Redline Operasyonu ile gelecek yeni teçhizatların, silahların, araçların ve savaş takviyelerinin temel şemaları Savaş Bileti satın almadan da, fiyatsız ve ilerleme kaydederek açılabilecek.

8 Aralık’ta yayınlanacak yeni Operasyon ile gerçekçi silah ve hareket çarpışmaları, üs müdafaası, oyuncunun operasyonel durumunu daha yeterli yansıtması için mevcut hareket kabiliyeti durumuna nazaran can çubuğu değişiklikleri, sağa sola eğilirken silah doldurabilme ve araç doğma davranışı değişiklikleri dahil pek çok oyun tecrübesi güzelleştirmesi içeren hava yardımı paketi de savaş alanına iniş yapacak.

The Farm 51 geliştirici takımı, WW3’ye geliştirmeleri ve yeni özellikler üzerine de sıkı bir formda çalışmaya devam ediyor. World War 3’yi oynamak fiyatsız, bununla birlikte Redline Operasyonu’nun başlamasıyla oyuncular özel mükafatlar içeren Savaş Bileti satın alabilme talihi da yakalayacaklar. Oyuncular bu güncellemelerle, gayretleri tamamlayarak operatörler, silahlar ve savaş takviyeleri için özelleştirme seçenekleri içeren 50’den fazla fiyatsız ve premium ödül kademesinin kilidini açabilecekler. Savaş Bileti de Redline Operasyonu ile 8 Aralık’ta yayınlanacak.

You may also like

Leave a Comment