Vivo V29 Pro teaser manzaraları sızdı: İşte tasarımı ve özellikleri

by Aybike Güzel
0 comment
Geçtiğimiz Mart ayında Vivo V27 serisini kullanıcıların beğenisine sunan Vivo, yakında V29 Pro modelini de vitrine çıkaracak. Bu bağlamda Haziran ayında piyasaya sürülmesi varsayım edilen Vivo V29 serisinden yeni sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Son olarak Vivo, merakla beklenen Vivo V29 Pro’nun birtakım özelliklerine açıklık getirdi. 

Vivo V29 Pro teaser manzaraları paylaşıldı

Kısa mühlet evvel yapılan duyuruda Vivo, Vivo V29 Pro’nun, ön tarafta 1080p çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı sunan 6,7 inç boyutlarında OLED ekrandan güç alacağını doğruladı. Aygıtın kalbinde ise 66W süratli şarj takviyeli 5.000mAh pil, 12 GB RAM ve 256 GB depolama kapasitesi ve Android 13 takviyeli Funtouch 13 işletim sistemi yer alacak.

Kamera kısmında ise Vivo V29 Pro, 64 MP üçlü art kamera ve imajlı görüşmeler ve selfie çekimleri için 50 MP ön kamera ile vitrine çıkacak. Vivo, bu sensörlerin ayrıntılarını paylaşmamış olsa da, V27 Pro ile karşılaştırıldığında, değerli yükseltmeler içereceği belirtiliyor. 

Paylaşılan imaja bakarsak, Vivo V29 Pro’nun ön ve art kısımda kavisli kenarlara sahip olacağını görüyoruz. Aygıtın ses ve güç tuşları ise sol tarafa yerleştirilmiş. Mevcut sızıntılara nazaran yeni aygıtın, kaputun altında MediaTek Dimensity 7200 işlemciden güç alacağı belirtiliyor. Lakin bu ayrıntının şimdi doğrulanmadığını belirtelim. Akıllı telefon hakkında merak edilen tüm ayrıntıların önümüzdeki günlerde açığa çıkması bekleniyor.

You may also like

Leave a Comment