Samsung Galaxy Note 10 resmi basın görselleri ile karşınızda

by Aybike Güzel
0 comment
Samsung’un önümüzdeki ay tanıtacağı Galaxy Note 10‘un basın görselleri internete düştü. Yayınlanan görseller amiral gemisi telefonun nasıl bir tasarıma sahip olacağı konusunda net bir fikir veriyor.
Galaxy Note 10’un ekranında ön kameraya mesken sahipliği yapan bir delik var. Art panelinde ise üçlü kamera sistemi mevcut. Basın görselleri telefonun rengine uygun bir S Pen ile geleceğini gösteriyor.
Cihazın sol yanında ses açma/kapama ve güç/kilit tuşlarına yer verilmiş. Ayrıyeten özel Bixby tuşuna sahip olmaması dikkat çekiyor. İmajlardaki telefonun standart Galaxy Note 10 modeli olduğunu belirtelim.

Plus varyantı dört art kamera ile gelecek

Samsung’un ayrıyeten ToF sensörü ile donatılmış Galaxy Note 10 Plus varyantını da piyasaya sürmesi bekleniyor. Standart versiyonun 6.28 inç ekrana sahip olduğu söylenirken, Plus varyantı 6.75 inç ekran taşıyacak.
Her iki telefonun da 3.5 mm kulaklık girişinden mahrum olacağına yönelik bilgiler var fakat görsellere bakarak bunu anlamak zor. Güney Koreli şirket merakla beklenen Galaxy Note 10 serisini 7 Ağustos‘ta tanıtacak.

You may also like

Leave a Comment