Samsung Galaxy M30s’ten yeni ayrıntılar

by Aybike Güzel
0 comment
Samsung’un uygun fiyat gayesiyle ortaya çıkan M serisi, ülkemizde de epeyce beğenildi. Yakın vakitte bu seri güncellenmeye hazırlanıyor. Galaxy M30 modeli de yerini M30s’e bırakacak. Geçtiğimiz gün tasarımı sızdırılan aygıtın bugün ise kimi teknik özellikleri resmileşti.

Google’ın önerilen aygıtlar sayfasında listelendi

Google’ın partnerlerine ilişkin aygıtları listelediği Android Enterprise Partners sayfasında M30s modelini görme talihi yakaladık. Münasebetiyle elimizdeki bilgiler resmi diyebiliriz. Bu bilgilerden birincisi aygıtın ekranının 6.4 inç boyutunda olacağı. Öteki ayrıntılar ise 4 GB RAM, 64-128 GB depolama formunda sıralanabiliyor. Ayrıyeten NFC dayanağının olmadığını da görebiliyoruz.

Samsung Galaxy M30s tıpkı fiyat hassasiyetini korursa çok satacak aygıtlardan biri olabilir. Zira aygıt hakkında yapılan öbür teknik özellik varsayımları, 6000 mAh batarya, 3.5 mm kulaklık girişi, Exynos 9610 yonga seti, 48 MP ana kamera formunda. Bu iddiaların yanlışsız çıkması halinde bilhassa 6000 mAh batarya hayli dikkat cazip.

Cihaz, Google’a ilişkin sayfada listelendiğine nazaran yakın vakitte tanıtılabilir. Doğal ki en çok merak edilen nokta fiyatı olacak. Hindistan için 210 dolar ile 255 dolar ortasındaki sayılar dedikodu olarak konuşuluyor. Fakat şimdilik net bir şey söylememiz mümkün değil.

 

You may also like

Leave a Comment