Samsung Galaxy A14, FCC’de listelendi

by Aybike Güzel
0 comment
Geçtiğimiz yılın Aralık ayında Galaxy A13 5G‘yi tanıtan Samsung, Galaxy A14’ü tanıtmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde GadgetGang ile işbirliği yapan tipster Evan Blass, Galaxy A14’ün basın görsellerini ortaya çıkarmıştı. Yakın bir vakitte ise çeşitli sertifika sitelerinde ortaya çıkan Samsung Galaxy A14, FCC’de de listelendi.

Samsung Galaxy A14, 5.000 mAh devasa batarya ile gelecek

FCC’den geçen Samsung Galaxy A14’ün bu liste sayesinde pil kapasitesi ortaya çıktı. 5.000 mAh batarya ile gelecek telefon,  Exynos 1330 yonga setinden güç alacak. 50 MP birincil art kameradan oluşan üçlü art kamera kurulumuna sahip olması beklenen aygıt,13 MP özçekim kameraya ve 4GB RAM’e sahip olacak.

 Samsung Galaxy A14, Infinity-U şeklinde 6.8 inç boyutunda ve Full HD+ çözünürlüğe sahip bir LCD panel ile gelebilir. Sızdırılan fotoğraflara nazaran telefonun sağ çerçevesinde ses düzeyi düğmesi ve parmak izi tarayıcısı olarak da kullanılabilen bir güç düğmesi bulunurken, sol çerçevede ise SIM kart yuvası yer almakta. Altta ise 3,5 mm kulaklık jakı, mikrofon ve hoparlör ızgarası ile çevrili USB-C ilişki noktası bulunmakta.

You may also like

Leave a Comment