Redmi’den RedmiBook notebook geliyor

by Aybike Güzel
0 comment

Redmi firması uygun fiyat odaklı akıllı telefonlarla hayatına başladı. Lakin çok geçmeden birebir Xiaomi gibi farklı eserler üreteceğini açıkladı. Bunlardan kablosuz kulaklık ve çamaşır makinesi geçtiğimiz aktiflikte tanıtılan birinci eserler oldu. Yeni ortaya çıkan sızıntı ise RedmiBook notebook modeline işaret ediyor.

RedmiBook 14

Redmi’nin notebook geliştirdiği hakkında birtakım duyumlar vardı. Fakat bugüne kadar gündeme gelmesini sağlayacak rastgele bir bilgi görülmedi. Artık ise Bluetooth sertifikasyonuyla RedmiBook 14 modeli ortaya çıktı. “Xiaomi laptop computer” eser gamı altında yer alacak aygıtın teknik özellikleri şimdilik meçhul.

Xiaomi’nin uzun müddettir notebook pazarında olduğu ve kullanıcılar tarafından beğeni kazanıldığı düşünülünce, Redmi notebook tanıtılması şaşırtan olmayacaktır. Uygun fiyat odağını Redmi alt markasına kaydırmaya çalışan Xiaomi, notebooklarında da tıpkı politikayı sürdürecek mi daima birlikte göreceğiz.

Yeni notebook hakkında söyleyebileceğimiz tek şey RedmiBook 14 isminden ötürü 14 inç ekranla geleceği. Aygıt duyulmaya başladığına nazaran daha kapsamlı sızıntılar önümüzdeki günlerde ortaya çıkmaya başlar.

You may also like

Leave a Comment