Razer Ekmek Kızartma Makinesi gerçek oluyor

by Aybike Güzel
0 comment

Yıllar evvel latife olarak başlayan lakin beklemediği bir ilgiyle karşılaşan Razer Ekmek Kızartma Makinesi projesi gerçek oluyor. Razer işvereni Min-Liang Tan hayranlara verdiği kelamı tutacağını açıkladı.

Razer Toaster özellikleri

Razer Ekmek Kızartma Makinesi birinci olarak 2013 yılında gündeme geldi. O günlerde şimdi çocuk yaşta olan Mark Withers, Give us the Razer Toaster isminde bir hayran sayfası kurmuştu. 13 Eylül 2013 tarihinde Razer işvereni Min-Liang Tan gönderilerden birisine karşılık verdi ve büyük bir gayretin fitilini ateşledi.

Tan latifeyle karışık verdiği karşılıkta sayfanın 1 milyon beğeniye ulaşması halinde Razer Ekmek Kızartma Makinesi projesini hayata geçireceğini belirtti. Mark Withers o andan itibaren yıllar boyunca çeşitli kampanya ve promosyonlarla sayfasının tanınması için gayret verdi.

Withers ünlü işvereni etkilemiş olacak ki 2016 yılında 1 Nisan latifesi olarak Project Breadwinner adında bir kızartma makinesi tanıtmıştı. Son olarak Give us the Razer Toaster sayfası Project Breadwinner latifesini 12 kişinin dövme olarak koluna yaptırmasını sağladı. Min-Liang Tan da devreye girerek her dövmeyi 100 bin beğeni olarak kabul ettiğini belirtti ve toplam beğeni 1 milyonu geçmiş oldu.

Min-Liang Tan hayran sayfasına yaptığı açıklamada Razer marka bir kızartma makinesi için dizayncı ve mühendislerden oluşan bir grubun çalışmaya başladığını duyurdu. Elbette Razer oyuncu donanımlarına yük veren bir firma olduğu için kızartma makinesinin piyasaya çıkması birkaç yılı bulacak.

 

You may also like

Leave a Comment