OtterBox kablosuz şarj adaptörü yenilikçi yapısıyla dikkat çekiyor

by Aybike Güzel
0 comment

Akıllı telefonların kablo karmaşasından kurtulmasını amaçlayan kablosuz şarj teknolojisi son periyotta giderek yaygınlaşmaya başladı. Üreticiler verimlilik sağlamak ismine farklı yeniliklerle karşımıza çıkıyor.

OtterSpot özellikleri ve fiyatı

OtterBox tarafından geliştirilen OtterSpot Wireless Charging System istiflenebilir yapısıyla dikkat çekiyor. Qi uyumlu olan adaptör toplam 4 adet kablosuz istasyon barındırıyor. Her istasyon 5000mAh kapasiteli ve 10W kablosuz şarj özelliğine sahip.

En altta ise 36W kablosuz bir plaka yer alıyor. 4 adet istasyon üst üste plakanın üzerine konduğunda şarj olabiliyor. Ya da telefonunuzu plakanın üzerine koyarak şarj edebiliyorsunuz. Hareket halinde iseniz istasyonlardan birini yahut hepsini yanınıza alarak gereksiniminizi giderebilirsiniz. Ayrıyeten USB Tip-C üzerinden de kablo ile şarj edebilirsiniz.

OtterSpot tek istasyonlu paket 130$ fiyat etiketine sahip. Tek şarj plakası ile tek istasyon farklı başka 70$ olarak satılıyor. 3 yahut 4 istasyonlu bir sistem isterseniz fiyat da ona nazaran şekilleniyor.

 

You may also like

Leave a Comment