OnePlus TV, Bluetooth kumanda ile gelecek

by Aybike Güzel
0 comment
OnePlus geçen yıl akıllı TV çıkarmayı planladığını doğrulamıştı. Çinli şirketin piyasaya süreceği televizyon hakkında pek bir bilgi yok lakin Bluetooth SIG web sitesinde listelenmesi ile birlikte Bluetooth uzaktan kumanda ile geleceği aşikâr oldu.
OnePlus TV’nin uzaktan kumanda ile gelecek olması elbette ki beklenen bir şey fakat Bluetooth uyumluluğuna sahip olması ilgi cazibeli. Yani TV ile birlikte kullanmanın yanı sıra öteki kullanım senaryoları da kelam konusu olabilir.

OLED bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak

Bluetooth irtibatı tahminen de telefon, tablet yahut bilgisayar üzere öbür cihazlara bağlanmak için de kullanılabilir. Bu ortada şirketten bir OLED TV bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak. Çünkü televizyonun OLED yerine LCD panelle geleceği belirtiliyor.
OnePlus, uygun fiyatlı akıllı telefonları ile piyasada yer edinmeyi başarmıştı. Şirketin tıpkı agresif fiyat politikasını televizyonları için de uygulayabileceği söyleniyor. OnePlus TV‘nin ne vakit çıkacağı konusunda bir bilgi yok lakin gelen haberler çok yakında resmiyet kazanacağı tarafında.

You may also like

Leave a Comment