OnePlus Bullets Wireless 2 kulaklıklar duyuruldu

by Aybike Güzel
0 comment

Sadece akıllı telefon değil kulaklık tarafında da başarılı işler yapan OnePlus dün yapılan aktiflikte yeni kablosuz kulaklığını tanıttı. OnePlus Bullets Wireless 2 ilk jenerasyona nazaran daha uygun lakin daha kıymetli bir eser olarak öne çıkıyor.

OnePlus Bullets Wireless 2 özellikleri ve fiyatı

İlk jenerasyona epeyce benzeyen OnePlus Bullets Wireless 2 modeli yüksek kalite için iki adet hareketli şoför ve mid ile basslar için de bir adet dinamik şoför barındırıyor. Böylelikle etkileyici bir performans ortaya çıkıyor.

24-bit Hi-Res ses işleyebilen aptX HD dayanağı yanında Warp Charge hızlı şarj teknolojisine de sahip. 10 dakika şarjla 10 saat kullanılabilen kulaklık birinci kuşağa nazaran değerli bir gelişme yaşamış. Ayrıyeten kullanım mühleti de 14 saat üzere başarılı bir performans imza atıyor.

Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden irtibat kuran model Quick Pair ile anlık olarak OnePlus telefonlarıyla eşleşebiliyor. Art kısımdaki manyetik noktalar yeniden kulaklıkların taşınmasında kolaylık sağlıyor. OnePlus Bullets Wireless 2 modeli 99$ fiyat etiketi ile haftaya satışta olacak.

 

You may also like

Leave a Comment