Microsoft, Apple Watch için Outlook bildirimlerini tekrar tasarladı

by Aybike Güzel
0 comment
iOS için güncellenmiş Outlook, Apple Watch‘taki bildirimler için rafine bir tasarım sunuyor ve bilgilerin okunmasını genel olarak kolaylaştırıyor. Husus satırı ve takvim randevu detayları artık bildirimin içinde görüntülenecek.

Kullanıcı tecrübesi iyileştirildi

Microsoft yöneticilerinden Michael Palermiti Twitter hesabından yaptığı açıklama ile  e-posta ve takvim hatırlatma bildirimlerinin büsbütün yine tasarlandığını duyurdu. Bu güncelleştirme ile Microsoft Outlook, iOS’taki 3.24.0 sürümüne yükseldi ve kullanıcılar için indirmeye sunuldu. Yeni versiyon ile ilgili olarak yapılan açıklamada: “Geliştirilmiş Apple Watch bildirimlerimizle e-postaları, hatırlatıcıları kolay kolay görün ve bir bakışta sıradaki toplantınızın nerede olduğunu öğrenin.” sözleri yer alıyor.

Microsoft, Apple Watch modellerindeki Outlook tecrübesini güzelleştirmek için çok çalışıyor ve en son güncellemeler de bunun bir göstergesi. Örneğin, şirket yakın vakitte iOS için Outlook’a yeni Apple Watch Series 4 komplikasyonları ekledi ve bu özellik, ayın başlarında 3.22.1 sürümüyle tanıtıldı. Outlook esasen iPhone ve iPad için en başarılı uygulamalardan biri ve bu sık güncellemeler de, daha fazla kullanıcıyı çekmekte değerli bir rol oynuyor.

You may also like

Leave a Comment