General Mobile GM 9 Pro ve GM 8 için Android Q Beta yolda!

by Aybike Güzel
0 comment
Android Q Beta sürümü başta Pixel telefonlar olmak üzere birçok üreticiye ilişkin modellere sunuldu. Bugün, ülkemiz üreticilerinden General Mobile’ın da Android Q Beta programına dahil olmayı planladığı ortaya çıktı. General Mobile resmi sitesinin dayanak kısmında GM 9 Pro ve GM 8 için Androrid Q Beta Programına müracaat formları paylaşıldı. Lakin ortadan kısa bir mühlet geçince anketler kaldırıldı.

Yakında resmi duyuru gelebilir

Durumu birinci olarak forum üyelerimiz fark etti. Hem GM 8 hem de GM 9 Pro için paylaşılan Android Q Beta kayıt formları hala etkin durumda. Elimizdeki bilgiler resmi olmadığı için bu formları sizlerle paylaşamıyoruz. IMEI üzere değerli bilgiler isteniyor. Hasebiyle formlara denk gelseniz bile şimdilik doldurmamanızda yarar var.

Forum üyelerimizden IsaSametT tarafından bizlere ulaştırılan görselde, GM 9 Pro Android™ Q Beta Programı yazısını görebiliyorsunuz. Kendisi temaslar kaldırılmadan evvel ekran manzarası almayı başarabilmiş. GM 8 için de gibisi bir temasın eklendiği söyleniyor.

GM 9 Pro için Android Pie Beta programı gerçekleştiğinden ötürü Android Q Beta’ya katılması epey doğal. GM 8 ise büyük bir sürpriz olacak. Her ne olursa olsun her iki modelin de Android Q Beta’ya katılması kullanıcılarını sevindirecektir.

Daha evvel belirttiğimiz üzere General Mobile, Android Q Beta programı hakkındaki paylaşımlarını sitesinden kaldırmışa benziyor. Yani resmi açıklama gelene kadar aygıtların Android Q Beta programına dahil edildiklerine dair net bir şey söylememiz mümkün değil. Firmaya bahis hakkında ulaşıp, daha net bilgi aldıktan sonra sizleri anında bilgilendireceğiz.

 Güncelleme

Eray5423 isimli bir öteki forum üyemiz, GM WhatsApp dayanak sınırıyla yaptığı konuşmayı bizlere ulaştırdı. Konuşmadan görebileceğiniz üzere Android Q Beta programının doğrulandığını söyleyebiliriz. Lakin siteden kaldırılma nedeni şimdilik bilinmiyor. Tekrar de dayanak çizgisinin verdiği onay ışığında sizler için anket ilişkilerini paylaşıyoruz. Doğal ki resmi açıklama gelene kadar formları doldurmamanız daha hakikat olacaktır.
GM 8 için yayınlanan Android Q Beta programı formu
GM 9 Pro için yayınlanan Android Q Beta Programı formu

You may also like

Leave a Comment