Galaxy telefonlara özel espor uygulaması yayınladı

by Aybike Güzel
0 comment
Samsung, Galaxy akıllı telefonlarına özel yeni bir taşınabilir uygulama yayınladı. Şirket, uygulamayı ONE Esports ile ortaklaşa geliştirdiğini ve “Samsung’un oyun topluluğuna olan bağlılığını ve coşkulu desteğini” gösterdiğini söylüyor. Kestirim edebileceğiniz üzere, uygulama espor hayranlarını hedefliyor.

Birkaç ay evvel Samsung ve ONE Esports, Güneydoğu Asya ve Okyanusya’daki her 10 çevrimiçi kullanıcıdan 7’sinin oyuncu olduğunu belirleyen bir çalışma yürütmek için iştirak kurmuştu. Artık, iki kuruluş Güneydoğu Asya’da piyasaya sürdükleri ONE Esports taşınabilir uygulamasını geliştirmek için tekrar bir ortaya geldi. Uygulama, sendikasyon ve toplu özel erken erişim espor içeriği sunuyor ve özelleştirilebilir uygulama içi anlık bildirim ayarlarıyla geliyor.

Telefonlara evvelce yüklü gelecek

Farklı bir biçimde Samsung, bundan bu türlü ONE Esports taşınabilir uygulamasının Güneydoğu Asya’da satılan makul Galaxy A ve Galaxy M akıllı telefonlarına önceden yükleneceğini söylüyor. Samsung’un bahsettiği birkaç model ortasında, ikisi de nitekim güçlü oyun aygıtları olmayan Galaxy A54 ve Galaxy A34 bulunuyor.

Espor içeriğini takip etmek için güçlü olmak gerekmiyor. Ve elbette uygulama bu aygıtlara evvelce yüklenmiş olacak, fakat Play Store üzerinden de dağıtılıyor ve öteki Galaxy telefonlarla uyumlu. Samsung ONE Esports uygulamasını Endonezya, Malezya, Filipinler, Singapur, Tayland ve Vietnam’da kullanıma sunuyor. Espor hayranları için işleri daha eğlenceli ve erişilebilir hale getirmek için ONE Esports içeriği yerelleştirilecek. Uygulamaya şimdilik Türkiye’den erişilemiyor lakin ilerleyen aylarda bu durum değişebilir.

You may also like

Leave a Comment