Epic Games Store Üç Oyun Birden Hediye Ediyor

by Aybike Güzel
0 comment

Epic Games Store bu hafta oyunculara üç oyunu birden hediye ediyor. Geneforce I – Mutagen, Hood: Outlaws & Legends ve Iratus: Lord of the Dead ise bu haftanın ücretsiz oyunları. Geçtiğimiz hafta ise A Game of Thrones: The Board Game ve Car Mechanic Simulator 2018’in ücretsiz verildiğini hatırlatalım.

Geneforce I – Mutagen uzaylı topraklarında açık uçlu, benzersiz bir fantastik RYO. Dünyayı değiştirmek için kendi yaptığın mutant canavar ordusunun yardımıyla ister savaş ister kurnazlık yapacaksınız. Oyun destansı bir hikayede benzersiz özgürlük ve tekrar oynanabilirlik sunuyor.

Hood: Outlaws & Legends’ta ise vahşi bir orta çağ dünyasında, heyecanlı PvPvE çok oyunculu soygunlarda rakip çeteleri alt edeceksiniz. İster gizlice ilerleyerek hazineleri görülmeden çalabilir ister gürültülü ve vahşi çarpışmalarla hükmedebilirsiniz.

Son olarak Iratus: Lord of the Dead, karanlık bir fantezi evreninde geçen sıra tabanlı bir taktiksel roguelike RYO‘su. Oyunda dünyaya ulaşmak ve fani diyarlara ölümü getirme görevine sahip öfkeli bir ölüm büyücüsünün ölü ordusuna önderlik edeceksiniz.

Üç oyunu 7 Temmuz tarihine kadar kütüphanenize katabilirsiniz. Gelecek haftanın oyunları ise Ancient Enemy ve Killing Floor 2 olarak açıklandı.

You may also like

Leave a Comment