Enigmata: Stellar War kule savuma ve RPG çeşitlerini bir ortaya getiriyor

by Aybike Güzel
0 comment

Bir periyodun tarayıcı üzerinde oynanan tanınan üretimlerinden Stellar War taşınabilir dünyada da birebir heyecanı devam ettiriyor. Enigmata: Stellar War serbest kule savunma ve RPG çeşitlerini bir ortaya getiriyor.

Enigmata: Stellar War neler sunuyor?

Birim kumandanı olarak oyunda misyonunuz galaksiyi keşfetmek ve düşmanları püskürtmek için savunma çizgisi oluşturmak. Klasik kule savunma oyunlarının tersine istediğiniz halde savunma çizgisi oluşturabiliyorsunuz.

15 farklı düzeyde daima ilerleyen bir gemi üzerinde savunma yapıyorsunuz. Yavaş yavaş kilidi açılan savunma araçlarınızın canını üstte tutmak için uygunlaştırıcı kuleler de mevcut. Her düzeyde bir boss müsabakası oluyor.

Mia Lolita tarafından art plan müzikleri bestelenen oyunda birinci düzeyler hayli kolay lakin ilerledikçe arı sürüsünü andıran düşman dalgaları ile karşılaşıyorsunuz. Bu esnada savunma araçlarınızı daima denetim etmek ve yeni araçlarla sınırı sağlamlaştırmak zorundasınız. Elde ettiğini paralarla araçların düzeyini arttırabiliyorsunuz.

Oyunun fiyatsız kısmı üstte anlattığımız üzere. Fiyatlı kısımda ise 3 yeni düzey, yeni araçlar ve en değerlisi arenada öbür oyuncuların üsleri ile yaptığınız PvP çabaları yer alıyor.

Stellar War: App Store II Google Play

 

You may also like

Leave a Comment