DreamWorks Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Kapalı Dünya’sı Lords Mobile Evreninde!

by Aybike Güzel
0 comment

IGG, Universal Games ve Digital Platforms iş birliğiyle, DreamWorks’ün Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Bâtın Dünya animasyon sinemasının tanınan strateji MMO taşınabilir oyunu Lords Mobile’a geldiğini açıkladı. Bu iş birliği ile Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Bilinmeyen Dünya karakterleri 1 Mayıs’tan Haziran ayının sonuna kadar sonlu bir mühlet için Lords Mobile cihanında yer alacak.

Lords Mobile, dünya çapındaki hayranları tarafından yüz milyondan fazla indirilen ve milyarlarca saat oynanan bir fantezi MMO oyunudur. Oyun kule savunma ögeleri, RPG biçimi uğraşlar ve başka oyunculara yahut yapay zeka düşmanlarına karşı çeşitli taktiksel savaş tarzları içerir.

Bu sonlu müddetli oyun içi aktiflikte hayranlar, cüceler, deniz kızları, kara elfler, steampunk robotlar ve daha ziyadesiyle dolu devasa fantezi dünyasında hakimiyet için yarışırken Viking savaşçıları, Hıçkıdık ve Dişsiz üzere favori karakterler de dahil olmak üzere Berk Adası’nın öbür karakterleri olarak oynayabilecekler. Oyuncular ister profesyonel ister oyuna yeni başlamış olsunlar, bu aktiflik onlara ekiplerini kuşanırken, ejderhalarını eğitirken ve gökyüzüne hükmederken asla unutamayacakları bir tecrübe sunacak.

Lansman Görüntüsü:

Etkinlik Detayları:

– Çeşitli aktiflikleri tamamlayarak Ejderha Kılavuz Sayfalarını toplayın ve bunları Hıçkıdık’ı yükseltmek, oyun içi mükafatlar kazanmak ve topraklarınızı geliştirmek için kullanın.

– Berk Adası’nın kahramanlarıyla birlikte aktiflik boyunca üs dekorasyonlarının hoşluğunun tadını çıkarın.

– Canavar Avları’ndan Viking Sandıkları toplayın. (Canavar avlarından günde azamî 10 Viking Sandığı)

– Bulmacaları tamamlayarak Dişsiz ve Işığın Öfkesi kale görünümü, iş birliği sözleri, iş birliği avatarları ve yeni eserler üzere oyun içi mükafatlar kazanın.

– Oyun içi iş birliği tabirleri, iş birliği avatarları, yeni eserler ve çeşitli iş birliği öğelerini satın almak için Berk Sikkeleri toplayın.

Bu iş birliği ile ilgili tüm ayrıntılara IGG’nin etkinlikler için özel olarak hazırladığı internet sitesinden de göz atabilirsiniz.

Lords Mobile’ı Google Play Store, App Store  ve Steam üzerinden uygulama içi satın alımlarla fiyatsız olarak indirebilirsiniz.

You may also like

Leave a Comment