Breaking Bad sineması resmen geliyor! Çekimler tamamlandı

by Aybike Güzel
0 comment

Televizyon tarihinin en tanınan dizilerinden birisi olan Breaking Bad, devam sinemasıyla çok yakında ekranlara geri dönecek. Saul Goodman karakterini canlandıran ünlü oyuncu Bob Odenkirk, bugün The Hollywood Reporter’a yaptığı bir açıklamada, sinemanın çekimlerinin kısa bir mühlet evvel resmen tamamlandığını söyledi. Yeni sinema şu an için Greenbrier kod ismiyle biliniyor.

Çekimlerin çok kapalı bir formda yürütüldüğünü belirten Bob Odenkirk,”Filmin çekimlerinin tamamlandığından kimsenin haberinin dahi olmaması bana çok enteresan geliyor. Ne demek istediğimi anlayabiliyor musunuz? Bu türlü bir şeyi nasıl kapalı tutabildiler inanmak güç. Nitekim de fevkalade bir iş çıkardılar.” kelamlarını kullandı.

AMC ve Netflix tarafının şu ana kadar Breaking Bad sinemasıyla ilgili hiçbir resmi açıklama yapmamış olması nitekim de enteresan. Sinemanın çekimleri 2018’in Kasım ayında başlamış, geçtiğimiz aylarda ise resmen sona ermişti. Buna karşın, sızan birkaç haber dışında sinemayla ilgili neredeyse hiçbir bilgimiz yok.

The Hollywood Reporter’ın bu yılın başlarında yaptığı bir habere nazaran Greenbrier sineması, serinin tanınan karakteri Jesse Pinkman’a odaklanacak. Sinemada, dizinin finalinden sonra yaşananların anlatılacağı belirtiliyor Polisler tarafından aranan Jesse Pinkman, Albuquerque’den kaçmak için gayret edecek.

Şimdi resmi bir şey olmasa da ünlü oyuncu Bryan Cranston’ın yeni sinemada Walter White rolüyle geri döneceği belirtiliyor. Bryan Cranston muhtemelen sadece flashback sahnelerinde yer alacak. Son olarak Breaking Bad ve Better Call Saul’un yaratıcısı olan Vince Gilligan, yeni sinemanın de senaristliğini ve direktörlüğünü üstleniyor.

Çekimlerin de tamamlanmasıyla birlikte AMC kanalı muhtelemen kısa bir müddet içerisinde sinemayla ilgili resmi açıklamaları yapacaktır. Bakalım yeni sinema hayranların beklentilerini karşılayabilecek mi. 

You may also like

Leave a Comment