Black Mirror küçük dizisi de geliyor

by Aybike Güzel
0 comment

Son periyodun dikkat çeken ve kara mizah cinsindeki dizilerinden olan Black Mirror, merakla beklenen beşinci dönemini gelecek ay Netflix üzerinde yayınlayacak. Bunun yanında bir de Black Mirror küçük dizisi olacak.

Little Black Mirror neler sunuyor?

Netflix América Latina YouTube kanalı üzerinde başlayacak olan dizi çok kısa 3 kısımdan oluşuyor. Şimdilik kısımların net mühleti bilinmiyor lakin çok kısa olduğu tabir ediliyor. Bu küçük dizi özgün dizinin beşinci dönemine izleyicileri hazırlayacak.

Little Black Mirror olarak da isimlendirilen dizi Rudy Mancuso tarafından hazırlanıyor. Vine ve YouTube fenomeni olan Rudy Mancuso kıymetli bir hayran kitlesine sahip. Mancuso dizide kendisi oynuyor ve başka YouTube fenomenlerine de yer veriyor. Mancuso gelişmeyi Twitter hesabından duyurdu.

Little Black Mirror dizisinin birinci kısmı bugün belirtilen kanalda yayınlanmış olacak. İkinci kısım 2 Haziran tarihinde, üçüncü kısım ise 5 Haziran yani orjinal dizinin yayının bir gün sonrasında yayınlanacak. Bu bakımdan özgün diziyle irtibatının olacağı iddia ediliyor.

 

You may also like

Leave a Comment