Asus ZenScreen Touch taşınabilir monitör duyuruldu

by Aybike Güzel
0 comment

Computex 2019 fuarında Asus’un yük verdiği alanlardan birisi taşınabilir oyuncu monitörleri oldu. Asus ROG Strix XG17 taşınabilir oyuncu monitöründen sonra ZenScreen Touch taşınabilir standart monitör de sahneye çıktı.

Asus ZenScreen Touch özellikleri ve fiyatı

Asus ZenScreen Touch 15.6 inçlik ekranında Full HD çözünürlük sunuyor. Çoklu dokunmatik özelliği sayesinde masa üstü bilgisayarınızı sabit bir tablete dönüştürebiliyorsunuz. Yahut dizüstü bilgisayarınız da bir dokunmatik ekrana kavuşabiliyor. Ayrıyeten taşınabilir aygıtlar için de ülkü bir büyük ekran tecrübesi yaşatıyor. Asus ZenScreen Touch kullanıcı orta yüzü Android 6.0 ve üzeri aygıtlar için devreye girerek özel bir yerleşim hazırlıyor.

Monitörde 7800mAh kapasiteli bir batarya mevcut ve azamî parlaklıkta 4 saate kadar kullanım mühleti sunuyor. Yeniden Quick Charge 3.0 ile bataryayı süratli bir biçimde şarj edebiliyorsunuz. Çift stereo hoparlör yeterli bir ses tecrübesi vadediyor. USB C, USB A ve micro-HDMI girişleri olan Asus ZenScreen Touch modeli 400$ fiyat etiketi ile Temmuz ayında satışta olacak.

 

You may also like

Leave a Comment