Arzum ve İtalyan marka Ducati’den büyük iş birliği

by Aybike Güzel
0 comment

 

Arzum, İtalyan marka Ducati ile büyük bir iş birliğine gitti. Kelam konusu iş birliği kapsamında Arzum’un yüksek performanslı ve üstün dizaynlı eserleri Ducati by Arzum markası altında toplanıyor.

Ducati by Arzum markası bünyesinde birinci etapta 6 farklı erkek bakım seti satışa sunuldu. Tasarımıyla hayli şık görünen Ducati by Arzum eserleri tıpkı vakitte 0,3 mm mikro kesim ayarı ve 33 farklı sakal uzunluk ayarı özellikleriyle öne çıkıyor.

Ducati by Arzum eserleri 229 TL’den başlıyor. Tüm modellerde 2 sürat ayarı ve hem şarjlı hem de kablolu kullanım özelliği bulunuyor. Ayrıntılı bilgiler için www.ducatibyarzum.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ducati by Arzum eserleri ve özellikleri        

Ducati By Arzum Race Erkek Bakım Seti (Ar5500) – 449,90 TL

Ducati By Arzum Race Erkek Bakım Seti, tıraş, düzeltme ve şekillendirme için 16 aksesuarı ile tüm bedeninizde kusursuz ve süratli sonuç elde etmenizi sağlıyor. Mikro kesim ayarı sayesinde taraklı yahut taraksız kullanımda 0,3 mm hassasiyetle 33 farklı ayarda kısaltma ve şekillendirme sağlıyor. Titanyum kaplı bıçaklarla, hem saç hem de sakal bölümünde uzun ömürlü kullanım ve azamî hassasiyet sağlayan set; metal sakal düzeltici, metal saç kesme başlığı, dikey burun ve kulak kılı düzeltici, folyo tıraş başlığı, 2 sakal tarağı (3-12 mm), 4 saç tarağı (3-6-9-12 mm), saklama çantası, park standı, sakal fırçası ve makasını bir ortada sunuyor. 90 dakika şarj ile 60 dakikalık kablosuz kullanım rahatlığı sunan set yıkanabilen başlıklarla da hijyen sunuyor.

 

Ducati By Arzum Circuit Erkek Bakım Seti (AR5501) – 419,90 TL

Ducati By Arzum Circut Erkek Bakım Seti, 13 farklı aksesuarı ile tüm beden için süratli ve kolay tıraş imkanı sunuyor. Azamî hassasiyet için daha keskin ve uzun ömürlü titanyum bıçaklara sahip set, 0,3 mm mikro kesim ayarı ile 33 farklı sakal kesim ayarı ve 15 farklı saç kesim ayarı ile stilin sonlarını zorluyor. İdeal boyutlu metal sakal düzeltici ile yüzün tüm kıvrımlarına rahatça ulaşan set, burun ve kulak kılı düzelticisiyle burun içerisindeki istenmeyen kılları çekmeden, inançlı bir halde düzeltilmesini sağlar. Dar ve dikey yapısı sayesinde sakal ve kaşlarda daha rahat bir şekillendirme sunar. Vücut tıraş başlığı göğüs, koltuk altı, omuz, sırt ve bedeninizin tüm bölgelerinde cildi tahriş etmeden tam bir bakım sağlar. Kolay kullanım için saklama çantası ve park standına sahip. Birebir vakitte, 90 dakika şarj ile 60 dakikalık kablosuz kullanım rahatlığı sunuyor. 

Ducati By Arzum Gearbox Erkek Bakım Seti (AR5502)– 319,90 TL

8 farklı aksesuarı ile yüz ve beden için eksiksiz performans sunan Ducati By Arzum Gearbox Erkek Bakım Seti, keskin ve uzun ömürlü titanyum kaplı bıçaklar ile kullanım esnasında azamî hassasiyet sağlıyor. Mikro kesim ayarı sayesinde taraklı yahut taraksız kullanımda 0,3 mm hassasiyetle 33 farklı ayarda kısaltma ve şekillendirme sağlar. Dikey düzelticinin çift taraflı bıçakları; kulak ve burun içerisindeki istenmeyen kılları çekmeden, inançlı bir halde düzeltilmesini sağlar. Dar ve dikey yapısı sayesinde sakal ve kaşlarda daha rahat bir şekillendirme sunar. Beden tıraş başlığı göğüs, koltuk altı, omuz, sırt ve bedeninizin tüm bölgelerinde cildi tahriş etmeden tam bir bakım sunan set 60 dakikalık kablosuz kullanım rahatlığı sunuyor.

 

Ducati By Arzum Warm Up Erkek Bakım Seti (AR5503) – 239,90 TL

Sakalınızı kolaylıkla düzeltmek, şekillendirmek; kulak ve burun kıllarınızı kesmek için 6 farklı aksesuar ile günlük kullanım rahatlığı sunan Ducati By Arzum Warm Up Erkek Bakım Seti, uzun ömürlü paslanmaz çelik bıçaklara sahip. Ülkü boyutlu metal sakal düzelticisi ile yüzün tüm kıvrımlarına rahatça ulaşan set, burun ve kulak kılı düzeltici ile kulak ve burun içerisindeki istenmeyen kılları çekmeden, inançlı bir formda düzeltilmesini sağlar. Dar ve dikey yapısı sayesinde sakal ve kaşlarda daha rahat bir şekillendirme sunar. 1-12 mm ortasında 1 mm hassasiyetle 11 farklı sakal kesim ayarı olan set 60 dakikalık kablosuz kullanım rahatlığı sunuyor.

Ducati By Arzum S-Curve Saç Kesme Makinesi (AR5504) – 309,90 TL

Ducati By Arzum S-Curve Saç Kesme Makinesi, iki sürat ayarlı, azamî performanslı ve süratli şarj edilebilir olma özelliğiyle her vakit bakımlı görünmenin anahtarını sunuyor. Ayarlanabilir tarakları sayesinde 3-13/15-25 mm ortasında 2 mm hassasiyetle 13 farklı kesim ayarı sunan makine, keskin ve uzun ömürlü, azamî hassasiyet sağlayan titanyum kaplı bıçaklara sahip. Hızlı kesim ayarı ile kalın telli saçlarda daha düzgün sonuç elde edilmesini sağlayan makine, olağan kesim ayarı ile ince telli saçlar için ülkü performans ve çocuklar için daha sessiz kullanım özelliği sunuyor. Ayrıyeten, 90 dakika şarj ile 60 dakikalık kablosuz kullanım imkanı sunuyor.

 

Ducati By Arzum Steering Saç Kesme Makinesi (AR5505) – 229,90 TL

Her vakit bakımlı görünmek için iki sürat ayarlı, yüksek performanslı, şarj edilebilir saç kesme makinesi Ducati By Arzum Steering Saç Kesme Makinesi, uzun ömürlü paslanmaz çelik bıçaklara sahip. Ayarlanabilir tarakları sayesinde 3-12/14-23 mm ortasında 1,5 mm hassasiyetle 15 farklı kesim ayarı sunan makine, süratli kesim ayarı ile kalın telli saçlarda daha yeterli sonuç elde edilmesini, olağan kesim ayarı ile de ince telli saçlar için ülkü performans ve çocuklar için daha sessiz kullanım özelliği sunuyor. Aygıt 60 dakikalık kablosuz kullanım imkanı sunuyor.

You may also like

Leave a Comment