2019 BMW 1 Serisi yeni teaser görselleriyle karşınızda

by Aybike Güzel
0 comment

Yeni nesil 2019 BMW 1 Serisi’nin resmi olarak tanıtılmasına çok az bir vakit kaldı. Alman üretici, değerli yeniliklerle gelen yeni 1 Serisi ile ilgili teaser kampanyalarına devam ediyor. Bugün de markanın resmi Facebook hesabı üzerinden 2019 BMW 1 Serisi’nin tasarımı hakkında ipuçları veren birtakım görseller paylaşıldı.

Söz konusu görsellerden birincisi, BMW Fransa’nın Facebook hesabında yayımlandı. 2019 BMW 1 Serisi’nin kamuflajından büsbütün kurtulduğu bu paylaşımda aracın ön tasarımı açıkça muhakkak oluyor. Selefine kıyasla daha keskin çizgilere sahip olan yeni kuşak 1 Serisi’nin yeni farları, agresif tampon tasarımı ve öbür modellerde de gördüğümüz büyük ızgarası dikkat çekiyor.

306 bg’lik 135i serinin en güçlüsü olacak

Karşımızda duran aracın sportif çizgileri ve siyah ayrıntıları göz önüne alındığında M135i xDrive versiyonuna bakıyor olabiliriz. Bu araç, Audi S3 Sportback ve Mercedes-AMG A35 üzere modellerin rakibi olacak. Daha evvel de belirttiğimiz üzere bu versiyonda X2 M35i modelindeki 2.0 litre dört silindirli ünite kullanılacak. Bu ünite kelam X2 M35i’nin kaputu altında 306 beygir güç ve 450 Nm tork üretiyor.

2019 BMW 1 Serisi’nin dizaynına dair diğer teaser görselleri de mevcut. Bu imajlar de BMW’nin resmi Facebook sayfası üzerinde paylaşıldı. Kelam konusu manzaralar kamuflajlı olsa da, yeni kuşak 1 Serisi’nin yeni grafiklere sahip stopları da dahil olmak üzere kimi tasarım ögeleri hayli muhakkak oluyor. Ayrıyeten paylaşımlardan birinde 2019 BMW 1 Serisi’nin dijital gösterge paneli ve kısmen direksiyonu görünüyor. Kabinin geri kalan kısmı burada mevcut değil, ama yakalanan casus imgelerden görüldüğü kadarıyla yeni 3 Serisi ile emsal tasarım lisanını kullanıyor.

2019 BMW 1 Serisi’nin 27 Mayıs tarihinde yapılacak özel bir aktiflikle tanıtılması bekleniyor. Birinci defa Eylül ayındaki Frankfurt Araba Fuarı’nda uzunluk gösterecek aracın satışına bu yılın sonunda başlanacağı düşünülüyor.

Foto Galeri | 5 Görsel Görüntüle

You may also like

Leave a Comment