Siyah Deri Tayt Modelleri

by Aybike Güzel
0 comment

Tayt modelleri olarak ele aldığımız deri taytınızı günlük giyecekseniz fazla abiye görüntüden uzak kalmalı ve daha fazlaca spor durmaya gayret göstermeniz de gerekmektedir. Deri tayt üzerine aleni ve mütevazi renklerden oluşan tişört giymeniz bile gündüz için ideal bir kombin olacak ve sizlere spor bir manzara kazandırmaya başlayacaktır.

Siyah Deri Tayt ve Salaş Kazaklar

Özellikle son dönem de hanımefendilerin en fazlaca yapmış olduğu kombin alternatiflerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Siyah deri tayt üzerine yünden kahverengi, sütlü kahve şeklinde renklere sahip olan kazaklar giymeniz biçim bir görünüm içerisine başarıyla girebilmenize de en iyi çözüm yolu olmaya da başlayacaktır.

Deri Taytla Siyah Ceket

Her hanım kesinlikle havalı görünmek talep eder. Görüntünüzü daha da fazla iddialı gösterecek ve sizleri rock görüntüye büründürecek olan deri tayt üstüne giyeceğiniz deri ceketler en iyi kombin seçenekleri arasında yer alıyor. Üstelik gündüz bu kombini tercih edebileceğiniz benzer biçimde gece de tercih edebilirsiniz. Üstelik daha hayli dışarı da gündüz dolaşmak için ortaya bir kombin çıkarmak isterim diyen kişiler için ise üst tarafına mutlaka spor ceketler tercih edilmelidir. Her yaşa uygun bir şekilde tercih edebileceğiniz bu tür kombinlerle de fazlaca güzel görünmeniz mümkün olmaya başlayacaktır.

Tayt modelleri olarak desenli deri tayt tercih ettiyseniz o vakit mütevazi hiç bir deseni bulunmayan düz tişörtler tercih ederek taytınıza kombin yapabilirsiniz.

You may also like

Leave a Comment