Google, aktifliği bekleyemedi: İşte karşınızda Google Pixel Watch

by Aybike Güzel
0 comment

Google Pixel Watch özellikleri ve fiyatı şimdi netleşmedi fakat Google’ın tanıtım görüntüsünü yayınlamasıyla saatin tasarımı ortaya çıktı. Google Pixel Watch nasıl olacak? sorusu karşılık bulmuş oldu.

LTE dayanaklı Google Pixel Watch’un fiyatı ortaya çıktı

3 hf. evvel eklendi

Google Pixel Watch’un tanıtım aktifliğine yaklaştık. Google’ın birinci akıllı saati olmasıyla Pixel Watch, heyecanla bekleniyor. Şimdiye kadar birçok sefer saatin dizaynını da ortaya koyan görseller paylaşıldı lakin birinci defa saatin tanıtım görüntüsü paylaşıldı. Google Pixel Watch özellikleri kadar tasarım çizgilerini merak edenler için tüm ayrıntılar aşikâr oldu.

Google Pixel Watch, dairesel tasarımı seviyorsanız değerlendirebileceğiniz bir akıllı saat. Saatin ekranı Corning Gorilla Glass ile korunuyor. Saatin sağ tarafında tek bir düğme ve crown bulunuyor. Crown, muhtemelen Apple Watch’daki dijital crown üzere fizikî bir gezinme düğmesi misyonu görecek. Saatin kayış ilişki sistemi çok kolay; kolay bir döndürme hareketiyle kayış takılabilecek. Sabit ve animasyonlu saat yüzü seçenekleriyle gelen Pixel Watch’daki kimi özellikler Fitbit hesabı ve Fitbit uygulaması gerektirecek.

Google Pixel Watch ne vakit tanıtılacak?

Google Pixel Watch’un imalinde hangi gereçler kullanıldı (paslanmaz çelik üzere görünüyor) ve hangi dayanıklılık sertifikasına sahip? bu ayrıntılar soru işareti. Google’ın birkaç donanımla birlikte akıllı saati de tanıtacağı etkinlik 6 Ekim’de gerçekleşecek.

Google Pixel Watch beklenen özellikleri

  • Ekran: 1.4 inç, 450 x 450 piksel (321 ppi), Always on Display, Corning Gorilla Glass
  • İşlemci: Exynos 9110, Mali-T720
  • Bellek: 1.5 GB RAM
  • Depolama: 32 GB
  • Batarya: 300 mAh
  • İşletim sistemi: Android Wear OS

You may also like

Leave a Comment