eFootball 2023 Konsol Sürümüne Dostluk Maçı Modu Eklendi

by Aybike Güzel
0 comment

Konami Digital Entertainment B.V. bugün, eFootball 2023 konsol sürümüne ‘Friend Match’ (Dostluk Maçı) modunun eklediğini duyurdu. Çevrimiçi topluluğun büyük bir kısmının bu özelliği talep etmesiyle, kullanıcılar artık Hayal Kadrolarını kullanabilir, arkadaşlarıyla eşleşebilir ve şahsileştirilmiş kadrolarını ve taktiklerini birbirlerine karşı test edebilirler.

Bu özellik PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10 ve PC Steam dahil olmak üzere farklı platformlarda kullanılabilir durumda.

Kullanıcıların Dream Team takımlarını güçlendirmelerine yardımcı olmak için, FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern Münih ve Arsenal dahil olmak üzere resmi ortak kulüplerden dördünün yeni Club Pack’leri de eFootball 2023’de artık yerlerini aldı.

Her paket, başlangıç ekibindeki her durum için bir tane olmak üzere 11 “Göze Çarpan” kart içermekte. Bu, kullanıcılara güçlü bir takım oluşturmalarını sağlamak için farklı durumlar ortasında dengelenmiş kapsamlı bir paket sunuyor. Bu paketler, tecrübeli bir oyuncunun bile Düş Grubu seçeneklerini geliştirebileceğinden yahut acemilere kendi seçeneklerini oluşturmak için ülkü bir başlangıç noktası sağlayabileceğinden epey kullanışlı.

2.1.0 sürümü güncellemesi, yakın vakitte eklenen elçi Bruno Fernandes için yeni bir Premium Ambassador Paketini de beraberinde getirecek. Bu paket, Fernandes’in 2020-21 dönemindeki yıldız formunda, Manchester United için yalnızca 58 rekabetçi fikstürde 45 direkt gol iştirakine katkıda bulunduğu ‘Destansı’ bir kart versiyonunu içerecek. Pakette ayrıyeten, ortalarında Luke Shaw ve Cristiano Ronaldo’nun kartları ve hem Manchester United hem de Portekiz ulusal ekibinde forma giyen oyuncular da dahil olmak üzere toplam 10 “Göze Çarpan” kart yer almakta.

Bu vesileyle, eFootball küresel elçisi Trent Alexander-Arnold için Premium Elçi Paketinin yakın geçmişte piyasaya sürüldüğünü ve hala satın alınabileceğini hatırlatalım.

You may also like

Leave a Comment