Behzat Ç. kısa fragmanı yayınlandı

by Aybike Güzel
0 comment

Bir periyoda damga vuran kült televizyon dizisi Behzat Ç.’nin yeni dönem ile ilgili gündeme gelen tezleri doğrulandı. Netflix’in geçmiş kısımları satın aldığı dizinin yeni kısımları tam bilakis tekrar BluTV platformunda olacak.

Behzat Ç. yeni dönem ne vakit?

BluTV platformunun Twitter hesabından yapılan duyuruda yeni dönemin yakında başlayacağı açıklandı. Ayrıyeten yeni dönem ile ilgili Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı kısa bir tanıtım fragmanı da paylaşıldı.

Televizyonda 3 dönem oynayan Behzat Ç. dizisi gelen yansılar sonucunda apar topar yayından kaldırılmıştı. Öylesine benimsenmişti ki dizinin sevenleri bir orta Ankara’da protesto şovları de yapmıştı.

Gelen bilgiler Netflix’in yeni kısımları yayınlayacağı tarafındaydı fakat sürpriz bir biçimde BluTv yayın haklarını satın almış durumda. Şimdi tarih konusunda net bir bilgi yok lakin sonbahar devri olduğu kaydediliyor.

BluTV ayrıca kadroyu da müdafaayı başarmış üzere. Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı kuralları dinlemeyen cinayet ofis Başkomiseri Behzat Ç. ile birlikte Fatih Artman, Berkan Şal, İnanç Konukçu, Seda Bakan gibi bilinen tüm oyuncuların bir ortaya geleceği tabir ediliyor. Ayrıyeten Seda Bakan gebe olduğu için dizide Harun ve Eda’nın bebek sahibi olacağı vurgulanıyor.

 

You may also like

Leave a Comment